Červen 2012

Vektorová Grafika, Levné Fotky a Česká Fotobanka

5. června 2012 v 13:50
Jestliže vytváříte webové stránky nebo propagační materiály a chcete je doplnit výstižnými fotografiemi, nabízíme Vám zajímavé řešení. Využijte fotografií s licencí z fotobanky Fotky-Foto za bezkonkurenční ceny a zvyšte tak účinnost Vaší propagace. V databázi máme fotky, ilustrace, vektory i videa z celého světa a ze všech oblastí, na které si jen vzpomenete. Ale můžete potřebovat i fotografie lidí, měst, předmětů nebo třeba jídla, dopravních prostředků. Vše máme k dispozici ve Fotobance. Jak pro komerční nebo soukromé využití. Videa, istocphoto z Fotobanky Fotky-Foto.cz Vám pomohou propagovat Vaše výrobky, prezentovat Vaši firmu na webu nebo si můžete vyzdobit svojí kancelář, byt nebo dům.

Zvolte si výhodné cenové programy Start, Standard nebo Premium můžete mít fotografie za skvělé ceny. Webové stránky jsou jednoduché a přehledné a proto budete překvapeni, jak snadné a výhodné je pořídit si fotku.

Fotografie jsou rozděleny do přehledných skupin, ale vyhledat si můžete fotky i podle specifických požadavků. Stačí zadat plakáty, fotografie prodej nebo fotobanky. Nově byly do nabídky zařazeny i fotky světových a domácích celebrit. Internetové portály využívají fotobanku nejen proto, že jsou fotografie v té nejlepší kvalitě, ale i proto, že práva na využití fotografií mají neomezenou časovou platnost a že jsou cenově dostupné. Z každé fotografie, ilustrace, vektoru totiž tým odborníků firmy vytvoří rovněž krásný plakáty nebo fototapety na plakátovací papír.

Více informací na téma reportážní fotky, fotoobrazy, úprava fotografií hledejte na fotky-foto.cz